Nedavno je počela cvasti naša prekrasna hortenzija. Raste u uglu vrta gdje je zemlja teška glinovita i vlažna i gdje mi zbog toga ništa drugo ne uspijeva. Jesenas sam ju temeljito prikratio i već je krasan grm. Svakako moram spomenuti da mi pored nje odlično uspijeva i josta.

